Web Tasarım Hizmeti

  • home
  • /
  • Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmetimiz

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile. Sizlere web tasarım hizmeti sağlamaktan gurur duyarız.

TizaWeb web tasarım ajansı olarak sizlere, akılda kalıcı, responsive, kullanım amacınıza uygun, güncel web tasarım hizmetlerimize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Web Tasarım Süreçleri Nasıl İlerliyor;

TizaWeb, gerek kurumsal web sitesi gerekse firma web sitesi veya e-ticaret projelerinde aşağıdaki anlatımdaki gibi tasarım süreçlerini adım adım uygulamaktayız.

Öncelikle sizlerin sektörünü son derece iyi şekilde analiz eder. Ve beklentilerinize ulaşmak için, sektörünüze uygun ve kaliteli bir tasarım ortaya çıkarıyoruz.

 

Yapmış olduğumuz tasarımı sizinde görebileceğiniz bir domaine kurmaktayız. Yeni web tasarımınızın gün gün ilerleyişini ve gelişmesini görebileceksiniz. İstediğiniz an müdahale edip revize hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

Size özel oluşturmuş olduğumuz sayfalara, yapmış olduğunuz hizmetleri yazdırmaktayız. Böylelikle hizmetinizi tüm insanlara anlatmaktasınızdır.

 

Web sitenizin hem yaşatılması adına hem de daha iyi hizmet verebilmesi adına. TizaWeb ajansı olarak, içerik yönetim hizmeti de sağlamaktayız.

 

Web tasarımınız sektördeki firmalardan daha farklı olması için elimizden geleni yapmaktayız. Bunun sebebi hem seo adına hem de kullanıcı gözlemlemesi adına çok önem taşımaktadır.

 

Tasarımı bitirdikten sonra deneme yanılma yöntemi ile hataları tespit etmekteyiz. Hata bulduğumuz taktirde 0 hata ile onarmaktayız. Daha sonrasında hatalar giderildikten sonra web tasarımınız hazır şekilde vermiş olduğunuz domaine kurulur ve teslim edilir.

Fiyatlandırma ve sorularınız için telefon numaramızdan veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.