SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO hizmetimizi daha fazla kişiye erişebilmek adına uygulamaktayız.

TizaWeb web tasarım ajansı olarak sizlere, Search Engine Optimization hizmetimizi satın alarak, satışlarınızı ve ziyaretçilerinizi arttırabilirsiniz.

 

SEO

 

SEO (Search Engine Optimization), kelimesinin açılış anlamı itibariyle. Sitelerin veya sayfaların üst sıralara gelerek bilgi,hizmet veya satış odaklı olan sitelerin daha çok kullanıcıya (kitleye) ulaşmasını sağlamaktır.

Search Engine Optimization konusunda deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Google arama motorunda birden fazla dille optimizasyon hizmeti veren firmamız. Size gereken ziyaretçi sayısını ekonomik ve kalıcı şekilde olan doğal yollarla Search Engine Optimization çalışması ile yapıyoruz. Küçük büyük firma fark etmeksizin yaptığımız çalışmalar ile hem bütçenize hem de sitenizin ilk sıraya gelmesini önemli rol üstleniyoruz.

İstediğiniz Sürekli Ziyaretçi

Bizim hizmetlerimiz açısından yüzlerce hatta binlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin nerdeyse hepsi satış odaklı olup size gelen ziyaretçilerin tekrardan sitenize uğramasını sağlamaktadır. Search Engine Optimization, internet alanında en güçlü olandır. Seo’yu doğru şekilde kullanıp uygulamak size geri dönüşü olan en etkili ve maliyet açısından en hesaplı ve başarılı olanıdır.

 

Ziyaretçi Nereden Gelmeli

Google’da üst sıralara gelmek için google’ın kurallarına göre gitmek gerekir. Google’ın en sevdiği ziyaretçi kitlesi sizin, sitenize girmiş olduğunuz anahtar kelimeleri kullanıcıların arama motoruna, o anahtar kelimeleri aratarak gelmesidir. Ve bu kullanıcılara google tarafından organik kullanıcı denir. Bu da size olumlu etki edecek ve siteniz ilk sırada yerini daima koruyacaktır.

 

Siteniz Nasıl Daha çok satış Yapar  

Sitenize gelen aramaların çoğunluğu arama motorlarından olduğu zaman daha fazla satış olduğu görülmüştür. Bir başka deyiş ile Search Engine Optimization çalışmamızın sonrasında gelen ziyaretçiler daha fazla ürün satın alırlar. Bu son derece doğal ve google’a uygundur. Çünkü her internet kullanıcısı istediği ürünü eli ile girerek aratırlar buda tabiikide o ürünün anahtar kelimesini doğru giren siteye yarar.

 

Sitede Oturum Süresi

Yapmış olduğumuz Search Engine Optimization sürecinde aldığımız olumlu etkiler sonucunda yerimizi aldığımız ilk sıra neticesinde. Sayfaya giren kullanıcıların direkt olarak size gelecekleri ve burada aradığı ürünü daha detaylı yapıp sitede kalma süresini uzatmak bizim amacımızdır. Diğer kanallardan gelen kullanıcılar ise ne aradıklarını bilmedikleri gibi hemen bakıp aradıkları ürünü bulamadıklarını zannedip çıkarlar. Önemli olan yapmış olduğumuz Search Engine Optimization oçalışmasının etkilerini görmek ve neredeyse her kullanıcıya erişip sitenize yönlendirmek. Buda bizim olumlu Yönümüz.

 

SEO Nasıl Yapılır?

Geldik en önemli konuya SEO’nun nasıl yapıldığını burada kelimelere dökmek yerine bizi arayın. Biz size nasıl yapıldığını bizim çalışmalarımızın nasıl yürüdüğünü size tek tek anlatalım. Bize ulaşmanız kolay vazgeçmeniz zor.

 

Neden SEO Yaptırmalısınız

Şu anda nerdeyse herkesin web sitesi bulunmakta. SEO’nun amacı sizi o kendini bilmez sitelerin önüne geçirmek ve insanlara yararlı olan her şeyi hizmetlerine sunmak. Sizin sitenizin ön plana yani ilk sayfaya gelmesi için. Sitenizin öncelikli anahtar kelimelerini bulup onlar üzerinden çalışmalı ve olumlu sonuç alana kadar devam edilmeli. Sitenizin konumu iyi yerlere geldikten sonra kesinlikle SEO’yu bırakmak gibi bi düşünceniz olmasın siz buraya Search Engine Optimization getirdi. Bıraktığınız takdirde ani düşüşler yaşarsınız bunları olmasını istemiyorsanız SEO’ya devam edilmeli ve hiçbir zaman bırakılmamalı.

 

SEO Nedir isimli makalemize gitmek istiyorsanız. Tıklayın.

Fiyatlandırma ve sorularınız için telefon numaramızdan veya iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.